Pierwsza Spowiedź Święta

Pierwsza Komunia Święta

ogłoszenia duszpasterskie

XX NIEDZIELA ZWYKŁA 19 SIERPNIA 2018 A. D.

1.Podczas wakacji obowiązuje zmieniony porządek Mszy Świętych Niedzielnych. W Budzyniu Eucharystia o godz.7.30, 11.00, 20.00. Zaś w Sokołowie Budzyńskim Eucharystia o godz.9.30. Nie będzie Eucharystii o godz.9.00 i godz.18.00.

2.Zapraszamy do udziału w Apelach Maryjnych w soboty o godz.21.00, pod figurą Matki Boskiej przy Kościele Parafialnym.

3.W tym tygodniu biuro parafialne, będzie czynne w dni powszednie codziennie po drugiej Eucharystii wieczornej.

4.We wtorek o godz.19.30 na plebani, będzie miała miejsce katecheza przedchrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych.

5.W przyszłą Niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość NMP Częstochowskiej. Z tej racji w sobotę o godz.17.15 w Kościele, będzie miało miejsce Uroczyste Nabożeństwo Różańcowe wraz z ponowieniem Ślubów Jasnogórskich Króla Jana Kazimierza. Zaś w samą Niedzielę będzie miał miejsce Apel Jasnogórski w stałym miejscu i o stałej porze.

6.Wspólnota Żywego Różańca zaprasza do stałej wspólnej modlitwy:

- w każdą środę, o godz.17.30 w Kościele – Różańcem Świętym

- w każdy piątek, o godz.17.45 w Kościele – Koronką do Bożego Miłosierdzia

7.Pamiętajmy w miesiącu sierpniu, a jeszcze lepiej do samego Święta Niepodległości – 11 listopada o zachowaniu abstynencji od napojów alkoholowych, bądź przynajmniej o życiu w trzeźwości, aby dawać właściwe świadectwo, wobec dzieci i młodzieży, ale w ten sposób dopomóc również tym, którzy z tym nałogiem walczą, albo są w nim pogrążeni.

8.Wspólnota Parafialna organizuje wyjazd w sobotę 1 września na Lednicę Seniora, której tegoroczne hasło brzmi: JESTEŚMY MŁODZI DUCHEM. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.

9.Zapraszamy do zakupu i lektury Przewodnika Katolickiego.

10.W naszych modlitwach o wszystkich zmarłych wołając: Dobry Jezu…