Pierwsza Spowiedź Święta

Pierwsza Komunia Święta

XX NIEDZIELA ZWYKŁA 18 SIERPNIA 2019 A. D.

1.Zapraszamy do udziału w Apelach Maryjnych w soboty o godz.21.00, pod Figurą Matki Boskiej, przy samym Kościele Parafialnym.

2.Biuro parafialne, będzie czynne w tym tygodniu codziennie po drugiej Eucharystii wieczornej.

3.Katecheza przed chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych, będzie miała miejsce we wtorek o godz.19.30 na plebanii.

4.Pamiętajmy w miesiącu sierpniu o zachowaniu abstynencji od napojów alkoholowych, bądź przynajmniej o życiu w trzeźwości, aby dawać właściwe świadectwo, wobec dzieci i młodzieży, ale w ten sposób dopomóc tym, którzy z tym nałogiem walczą, albo są w nim pogrążeni.

5.Wspólnota Żywego Różańca zaprasza do stałej wspólnej modlitwy:

- w każdą środę, o godz.17.30 w Kościele – Różańcem Świętym

- w każdy piątek, o godz.17.45 w Kościele – Koronką do Bożego Miłosierdzia

Pamiętajmy, że NMP mamy o co prosić i a za co dziękować, ale także za co przepraszać.

6.Wspólnota Parafialna organizuje wyjazd w sobotę 7 września na Lednicę Seniora, której tegoroczne hasło brzmi: WIESZ, ŻE CIĘ KOCHAM. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.

7.Wspólnota Parafialna planuje pielgrzymkę na Jasną Górę w czwartek i piątek, tj. 19 i 20 września. Wstępne zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym. Koszt wyjazdu wynosi 170 zł – (Ubezpieczenie, Nocleg, Zwiedzanie, Posiłek, Przejazd).

8.Zachęcamy do zakupu i lektury Przewodnika Katolickiego.

9.W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich zmarłych wspólnie wołając: Dobry Jezu…