Pierwsza Spowiedź Święta

Pierwsza Komunia Święta

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 05 LIPCA 2020 A. D.

1. W wakacje obowiązuje następujący porządek mszy św. niedzielnych: 7.30, 11.00 i 20.00. Nie będzie mszy św. o godz. 9.00 i 18.00. W Sokołowie Budzyńskim msza św. o godz. 9.30.

2. Dzisiaj po mszy św. o godz. 9.30 w Sokołowie Budzyńskim oraz o 11.00 w Budzyniu
ks. Michał udzieli wszystkim prymicyjnego błogosławieństwa.

3. Zapraszamy na apele maryjne w soboty o godz. 21:00 przy figurze Matki Bożej.

4. Biuro parafialne jest czynne w dni powszednie po drugiej mszy św.

5. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych odbędzie się we wtorek o godz. 19.15
w salce katechetycznej.

6. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które w minionym tygodniu wykonały prace porządkowe przy naszych kościołach i plebanii.

7. W minioną niedzielę zebraliśmy na cele remontowo – budowlane naszej parafii 3.540 zł.
Bóg zapłać za tę ofiarę.

8. Przypominamy o konieczności zasłaniania ust i nosa w czasie pobytu w kościele oraz kaplicy cmentarnej, z wyjątkiem tych osób, które są zwolnione z obowiązku noszenia maseczek.

9. Rozpoczął się wakacji i urlopów. Życzymy dzieciom, młodzieży i dorosłym dobrego wypoczynku. Pamiętajmy, aby znaleźć czas dla Pana Boga, dbając zarazem o odpowiedni ubiór w świątyniach.

10. Zachęcamy do zakupienia i lektury Przewodnika Katolickiego.

11. W minionym tygodniu odbyły się w naszej parafii pogrzeby: ś.p. Jana Cieślika, ś.p. Marka Szymanowicza oraz ś.p. Jana Kwissy. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…