XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

26 WRZEŚNIA 2021

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej. W przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 11:00, tymże dzieciom zostaną poświęcone różańce.

2. Spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się we wtorek o godz. 19:15 w kościele.

3. Informujemy, że możliwa jest rezerwacja intencji mszalnych na rok 2022. Rezerwacji można dokonywać w poniedziałek i wtorek w biurze parafialnym, wyjątkowo czynnym od godz. 15:30 do 17:30, w pozostałe dni po drugiej Mszy św. wieczornej, a w sobotę po Mszy św. porannej.

4. W piątek 1 października rozpoczynamy miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych dla dorosłych i młodzieży codziennie po Mszy św. o godz. 18:00, a dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej będzie od godz. 16:15. Tego dnia ks. proboszcz odwiedzi chorych z posługą sakramentalną od godz. 9:00, natomiast ks. wikariusz w czwartek 7 października.
- W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. porannej będzie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
- W pierwszą niedzielę miesiąca wymiana tajemnic różańcowych będzie wyjątkowo po Mszy św. przy figurze MB na Bugajach o godz. 15:00. Błogosławieństwo dla dzieci będzie na Mszy św. o godz. 11:00.

6. W sobotę 2 października będzie miało miejsce tradycyjne błogosławieństwo zwierząt z racji liturgicznego wspomnienia św. Franciszka z Asyżu, w połączeniu z koronką do MB o godz. 15:00 przy figurze tego świętego na Osiedlu Piaski. Szczególnie zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie dzieci.

7. Nasza Parafia planuje jednodniową pielgrzymkę do Pniew i Rokitna w piątek 15 października. Koszt wyjazdu 70 zł. Prosimy o zapisy w biurze parafialnym i zakrystii.

8. Zachęcamy do zakupu i lektury Przewodnika katolickiego z dodatkiem modlitewnika na październik.

9. W minionym tygodniu zmarli śp. Jadwiga Radzikiewicz oraz śp. Marek Simiński, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13:00. Wieczny odpoczynek